Asukoht ja tutvustus

A-klassi energimärgisega kivimaja

Päikesepaneelid 24kW

Õhk-vesi põrandaküte kahel korrusel

Soojustagastusega ventilatsioon

Nõmmiku tee 8 kuue korteriga A-klassi energiatõhususega ridamaja

Projekt Nõmmiku 8 realiseeritakse aadressil Saku vald Nõmmiku tee 8. 2018. aasta teises kvartalis ehitatakse kuue korteriga A-klassi energiatõhususega päikesepatareide süsteemiga ridamaja. Igal korteril on oma kasutukorraga määratud hooviala ja kaks parkimiskohta, eraldi vee- ja elektriarvestid ning eraldi kütte- ja ventilatsioonisüsteemid, mis loob paiksuse tunde ja sõltumatuse teistest majaelanikest.

Nõmmiku 8 maa-alal on säilinud looduslik haljastus, perimeeter on taraga piiratud. Territoorium ja maja fassaad on valgustatud, mis lisab õhtutundidesse hubasust.

Hästi väljaarendatud taristuga privaatne ja turvaline koht Saku vallas Männikul männimetsas kõigest 3 km Tallinnast, kus on välja ehitatud uued teed ja tänavavalgustus ning ümbruskonnas leidub ohtralt looduskauneid paiku.

Maja lähedalt lähevad mööda ümber Männiku metsade ja karjääride kulgevad jalutus- ja spordirajad. Läheduses paiknevad tuntud meelelahutuspargid Wakepark ja Diskgolf. Männiku bussipeatus ja raudteejaam jäävad majast 7-10-minutise jalutuskäigu kaugusele (~700 m). Tallinnasse jõuab autoga kõigest 7 minutiga.

Looduse ilu, värske puhas metsaõhk ja Tallinna vahetu lähedus loovad meeldiva elukeskkonna.