+372 55 72 345

Uus energiatõhus

paarismaja

Meil on hea meel esitada meie uut energiatõhusat paarismaja Saku vallas, Männiku männimetsas kõigest 4 km Tallinnast.
Asukoht ja tutvustus

Privaatne ja turvaline koht Saku vallas

Hästi väljaarendatud taristuga privaatne ja turvaline koht Saku vallas Männikul männimetsas kõigest 4 km Tallinnast, kus on välja ehitatud uued teed ja tänavavalgustus ning ümbruskonnas leidub ohtralt looduskauneid paiku.

B-klassi energiatõhus paarismaja ehitatakse aadressile Nõmmiku tee 9, Männiku küla, Saku vald. Planeeritav valmimisaeg kevad 2019.

238

completed
projects

Looduse ilu ja värske puhas metsaõhk

Looduse ilu, värske puhas metsaõhk ja Tallinna vahetu lähedus loovad meeldiva elukeskkonna.

Hinnad ja plaanid

Paarismaja korterid

01
Floor plans

Korter 1

Korteri juurde kuulub hooviala ja kaks parkimiskohta
Staatus

MÜÜDUD

02
Floor plans

Korter 2

Korteri juurde kuulub hooviala ja kaks parkimiskohta
Staatus

MÜÜDUD

Ehituskirjeldus

Arhitektuurne lahendus

Nõmmiku tee 9 on planeeritud kahekordne kahe korteriga paarismaja. Planeeritav kinnistu on trapetsi kujuga. Hoone on asetatud krundi põhjapoolsemasse ossa. Maja lõuna- ja läänepoolsel küljel asuvad terrass ja õueala. Krundile sissesõit on kirdepoolsest krundinurgast. Sissesõidu tee äärde on rajatud koht prügikonteineritele. Planeeringualal asuv Nõmmiku tee on kaetud asfaltkattega ning rajatud on tänavavalgustus ja kommunikatsioonid. Maja ees asuvad parkimiskohad neljale autole.

 • 01
  Aknad ja uksed
  Aknad ja rõduuksed: akendeks kasutada tumehalle plastikraamis 3x klaaspaketiga avatavaid aknaid. 82mm profiilisüsteem on väga soojapidav mis vastab tänapäevastele energiatõhususe ja helipidavuse nõuetele.
 • 02
  Vundament
  Lintvundament tüüp – on monoliitne raudbetoon taldmik. Vundamendid on projekteeritud betoonist C25/30; keskkonnaklass XC2.
 • 03
  Põrandad
  Täitekiht on korralikult tihendatud (D > 97%; E1 > 60 MN/m2; Emax/E1 < 2,2 (d 132mm löök penetromeeter). Soojustus 250mm EPS 80F plaatidega.
 • 04
  Seinad
  Välisseinad laotakse FIBO plokkidest, tugevusega 5Mpa ja paksusega 200mm, Korteritevahelised seinad laotakse COLUMBIA plokkidest, tugevusega 5Mpa. Plokkseinte ladumisel on arvestatud vuugi paksusega 1-4mm. Üldjuhul seinad krohvitakse (vaata täiendavalt sisekujunduse osa).
 • 05
  Veevarustus ja kanalisatsioon
  Kinnistu liitumine ühisveevärgiga on lahendatud Nõmmiku tee 9 ehitatud liitumispunktidest vastavalt trassi omaniku tehnilistele tingimustele Kanalisatsioonitrass on välja ehitatud isevoolselt Nõmmiku tee kaudu ning liitub Tooma- Vindi tee trassiga.
 • 06
  Küttesüsteem
  Õhk-vesi soojuspump Daikin Altherma 3. Põrandküte. Tarbevee soojendamine
 • 07
  Ventilatsioonisüsteem
  Soojustagastusega sundventilatsioon Komfovent
 • 08
  Elekter
  Elektrivarustus lahendatakse vastavalt tehnilistele tingimustele eraldi projektiga. Liitumine teostatakse 0,4KV alajaamast peakaitsme suurusega kuni 3x40A. Liitumiskilp on välja ehitatud Nõmmiku tee 9 teeäärde.

Küsimused?

Võtke ühendust

+372 55 72 345

+372 55 72 345